260.00 

Hluboce lidský příběh o hledání klidu v neklidné době přirovnávaný k Alchymistovi od Paolo Coelha.

Kniha obsahuje množství inspirujících myšlenek, které vám pomohou překonat nelehké životní situace a znovu nalézt štěstí a nadhled.

Krásné ilustrace vytvořil Adam Kašpar.

 

Kategorie: Štítky: , ,

Popis

Životní příběh muže, který prošel skutečně vším možným. Narodil se na palubě letadla, vyrůstal na farmě bez adresy, dospíval v ulicích velkoměsta, vystřídal desítky zaměstnání, téměř zemřel, aby se mohl znovu zrodit…

Ilustrace, Adam KašparPavla už od dětství prožívaném na zpustlé farmě uprostřed kukuřičných polí kdesi na americkém Západě provází pověst rebela, přitom pouze následuje svůj vnitřní hlas. Mnohokrát je okolnostmi přinucen tento hlas v sobě umlčet. To se mu stane takřka osudným.

Na samém dně dozrává k poznání smyslu života. Přijímá roli moudrého blázna, která mu umožňuje nenápadně proměňovat tvář světa k lepšímu. Jeho životní filozofii dokonale vystihují slova: Je dobré mít cíl, lepší je v cíli být, nechat ruce pracovat a nohy kráčet.

One thought on “Plyšový Buddha

  1. Drahý Michal, všetky knihy úžasné, no PLYŠOVÝ BUDHA neviem opísať ako hlboko ma zasiahla, neviem dosť dobré vyjadriť co vo mne zanechala krásneho, hlbokého. Nech Láska a Dobro a Múdrosť, ktorou je naplnená ta vedú stále ďalej. Aj keď nie je kam, pretože už SI TAM. ĎAKUJEM.
    Helena Pápešová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *